خبرگزاری فارس: خامنه ای، از شهریور ۸۸ می دانسته که حضور مردم در انتخابات مجلس نهم، «مستحکم و قوی» خواهد بود!

خبرگزاری فارس: خامنه ای، نطفه تقلب در انتخابات مجلس نهم را در شهریور سال 88 گذاشته است!

خبرگزاری فارس: خامنه ای، نطفه تقلب در انتخابات مجلس نهم را در شهریور سال 88 گذاشته است!

وقتی اهالی بیت و سپاه موفق می شوند عملیات دستکاری و مهندسی انتخابات را طبق پیش بینی های مصوب پیش ببرند، خبرگزاری فارس که بازوی اصلی جنگ روانی علیه مردم است، می آید وسط و از آن با عنوان «تحقق درست پیش بینی» نام می برد!

این خبرگزاری پس از تحقق «پیش بینی های مصوب از میزان مشارکت مردم در انتخابات مجلس نهم در بیت رهبری «، مطلبی نوشته است با عنوان: (پیش بینی تاریخی رهبر انقلاب از میزان مشارکت مردم در انتخابات مجلس)

این خبرگزاری آورده است : » .. خامنه ای در نماز جمعه‌ی‌ تهران بیست شهریور 1388،  که هنوز غبار فتنه انتخابات ریاست جمهوری همچنان حاکم بود  فرمودند:  خواهید دید در انتخابات آینده،  که دو سه سال دیگر برگزار می شود همین مردم با وجود همین بازیگرى‌‌‌‌‌اى که مخالفان و دشمنان و غافلان و بى‌‌‌‌‌خبران داخلى کردند، یک حضور مستحکمِ قوى‌‌‌‌‌اى در انتخابات خواهند داشت.  … حالا در رادیوهاى بیگانه و متأسفانه بعضى هم در داخل همنواى با آنها، هى اصرار و تکرار که بله، اعتماد مردم از نظام سلب شده! این، جواب آن حرف است. آنجا ما گفتیم اینى که هشتاد و پنج درصد مردم مى‌‌‌‌‌آیند رأى می دهند، چهل میلیون پاى صندوقها مى‌‌‌‌‌آیند، به هر کسى که رأى می دهند، خود آمدن پاى صندوق، نشانه‌‌‌‌‌ى اعتماد مردم به نظام است – که حقیقت قضیه هم همین است – اینها براى اینکه این حرف را دروغ از آب در بیاورند، مکرر در مکرر تبلیغات کردند که اعتماد مردم از دست رفته؛ چه کار کنیم؟ حالا بعضى در لباس دلسوزى گفتند چه کار کنیم که اعتماد برگردد! مردم به نظام اعتماد دارند، نظام هم به مردم اعتماد دارد. …رهبر انقلاب در نهایت می فرمایند: ان‌‌‌‌‌شاءاللَّه خواهید دید در انتخابات آینده – که حالا دو سه سال دیگر است – همین مردم با وجود همین بازیگرى‌‌‌‌‌اى که مخالفان و دشمنان و غافلان و بى‌‌‌‌‌خبران داخلى کردند، یک حضور مستحکمِ قوى‌‌‌‌‌اى در انتخابات خواهند داشت»

از این رو به نظر می رسد خامنه ای در شهریور سال 88، نطفه تقلب در انتخابات مجلس نهم را پایه گذاشته و آمارسازی های گسترده، دستکاری در آمار جمعیتی، مسدود کردن دسترسی به آمارهای وزارت کشور، تقلب فجیع در تعداد واجدان و رای دهندگان بویژه در تهران،  در راستای قصد او از سال 88 انجام گرفته است. تا هم مشروعیت مردمی را به رخ بکشد و هم منتقدانش را خاموش کند. چه بسا شیرینی تقلب در انتخابات ریاست جمهوری 88 هم مزید بر علت شده است!

لینک در بالاترین

0 Responses to “خبرگزاری فارس: خامنه ای، از شهریور ۸۸ می دانسته که حضور مردم در انتخابات مجلس نهم، «مستحکم و قوی» خواهد بود!”  1. نوشتن دیدگاه

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s